gabionová síť 200 x 50cm oko 10×10

145.00  vč. DPH

MATERIÁL: ocel

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: zinek 94-95% hliník 5-6%

PRŮMĚR DRÁTU: 4,0 mm

Dostupné na objednávku.

Kategorie:

Popis

MATERIÁL: ocel

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: zinek 94-95% hliník 5-6%

PRŮMĚR DRÁTU: 4,0 mm

Gabionová síť okatost 10 x 10 cm – pro gabionové koše sestavené ze sítí okatosti 10 x 10 cm se doporučují jako výplňový materiál velké kameny (frakce od 125 mm)

Síť bývá nejčastěji používána jako nepohledová (dno gabionového koše, zadní strana opěrného gabionového koše, atd.), avšak v některých případech (opěrné stěny, zpevnění břehů vodních toků) bývá používána i jako pohledová strana gabionu.

Gabionové sítě slouží k výstavbě gabionových konstrukcí jako např. gabionových plotu, dekorativních prvků v zahradě či gabionových opěrných zdí. Hotové gabionové konstrukce vyplňujeme kamenivem, břidlicí, kulatinou nebo jiným výplňovým materiálem skládaným nebo sypaným způsobem (výplňový materiál není součástí dodávky).

Gabionové sítě se spojují pomocí gabionových spirál (viz. spojovací materiál) do gabionových konstrukcí (košů), spolu se spirálami je nutno zakoupit distanční spony, které zajišťují stabilitu gabionů. Jednoduchý postup montáže gabionů můžete nalézt v našem technologickém postupu, který Vám rádi zašleme na Váš email (k potvrzené objednávce jej zasíláme automaticky na vámi uvedený email).

Výrobce uvádí životnost gabionové sítě s vysoce kvalitní povrchovou úpravou Zn + Al až 80 let.

Tip: základ gabionů by měl být silně zhutněn popřípadě základ může tvořit betonový pás o patřičné šířce a hloubce.

Ke všem výrobkům gabionových sítí a příslušenství vám na vyžádání zašleme veškeré certifikace a prohlášení o vlastnostech.